Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Weight
sr: Тежина

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова
