Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Update interval
th: ระยะเวลาระหว่างการปรับปรุง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Color scheme
th: ชุดสี
