Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Weight
bg: Тегло

en: Update interval
bg: Интервал на обновяване

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Right
bg: Дясно

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Color scheme
bg: Цветова схема
