Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Weight
ca: Pes

en: Update interval
ca: Interval d'actualització

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Text color
ca: Color del text

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Base path
ca: Camí base

en: Services
ca: Serveis

en: Light
ca: Clar

en: Poll results
ca: Resultats de l'enquesta

en: Dark
ca: Fosc
