Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Weight
et: Kaal

en: Update interval
et: Uuenduste intervall

en: RSS
et: RSS vood

en: Custom
et: Kohandatud

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Poll results
et: Küsitluse tulemused
