Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Weight
he: משקל

en: Update interval
he: תדירות עדכון

en: Custom
he: מותאם

en: Flickr
he: פליקר

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Link color
he: צבע קישור

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Poll results
he: תוצאות סקר
