Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Weight
bs: Težina

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Link color
bs: Boja linka

en: Color scheme
bs: Šema boja
