Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Weight
eu: Pisua

en: Update interval
eu: Eguneratzeko tartea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Base path
eu: Bide basea

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Poll results
eu: Inkesta emaitzak
