Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Weight
hi: मान

en: Update interval
hi: नवीनीकरण अन्तराल

en: RSS
hi: आरएसएस

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग

en: Poll results
hi: चुनाव परिणाम

en: Twitter Search Widget settings
hi: ट्विटर सर्च विजेट सेटिंग्स

en: Try some advanced queries
hi: कुछ आधुनिक क्वेरीज़ की कोशिश करो

en: Search widget title
hi: विजेट का शीर्षक खोजिये

en: Search widget subject
hi: विजेट का विषय खोजिये
