Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Update interval
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್‌ನ ನಡುವಿನ ಅಂತರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
