Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Weight
sq: Pesha

en: Update interval
sq: Intervali i rifreskimit

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave
