Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Weight
sv: Vikt

en: Update interval
sv: Uppdateringsintervall

en: Custom
sv: Anpassad

en: Text color
sv: Textfärg

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Base path
sv: Grundsökväg

en: Services
sv: Tjänster

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Light
sv: Ljust

en: Poll results
sv: Resultat av undersökning

en: Dark
sv: Mörkt
