Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Weight
be: Вага

en: Update interval
be: Інтэрвал абнаўлення

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Poll results
be: Вынікі галасавання

en: Dark
be: Цёмная

en: Receive email updates
be: Атрымаць абнаўленні электроннай пошты
