Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Update interval
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་བར་མཚམས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Poll results
bo: འདེམས་བསྐོའི་མཇུག་འབྲས
