Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Weight
lv: Svars

en: Update interval
lv: Atjaunināšanas intervāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Poll results
lv: Aptaujas rezultāti
