Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Update interval
el: Συχνότητα ενημέρωσης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Poll results
el: Αποτελέσματα ψηφοφορίας
