Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
