Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Update interval
km: ចន្លោះ​ពេល​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Poll results
km: លទ្ធផល​ការ​ស្ទង់មតិ
