Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Update interval
tr: Güncelleme aralığı

en: Custom
tr: Özel

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Color scheme
tr: Renk şeması

en: Base path
tr: Ana yol

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: Show faces
tr: Yüzleri göster

en: Poll results
tr: Anket sonuçları

en: Display followers count
tr: İzleyenlerin sayısını göster
