Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Weight
da: Vægt

en: Update interval
da: Opdateringsinterval

en: Custom
da: Tilpasset

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Link color
da: Linkfarve

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: Base path
da: Basissti

en: Light
da: Lyst

en: Poll results
da: Afstemningsresultater

en: Dark
da: Mørkt
