Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Weight
eo: Pezo

en: Update interval
eo: Ĝisdatigu intervalon

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Custom
eo: Propra

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Color scheme
eo: Kolorskemo
