Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Weight
hr: Težina

en: Update interval
hr: Raspored osvježenja

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Poll results
hr: Rezultati ankete
