Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Email address
id: Alamat email

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Weight
id: Bobot

en: Update interval
id: Interval pembaruan

en: Custom
id: Tersuai

en: Text color
id: Warna teks

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Link color
id: Warna tautan

en: Color scheme
id: Skema warna

en: Base path
id: Jalur dasar

en: Services
id: Layanan

en: Poll results
id: Hasil poling
