Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Poll results
ug: سايلام نەتىجىسى
