Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Update interval
vi: Tần suất cập nhật

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: Light
vi: Nhẹ

en: Poll results
vi: Kết quả Poll

en: Dark
vi: Sẫm màu
