Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Weight
cs: Váha

en: Update interval
cs: Interval obnovy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: Services
cs: Služby

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Poll results
cs: Výsledky hlasování
