Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Weight
ne: वजन

en: Update interval
ne: अपडेटको अन्तराल

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Color scheme
ne: रंग योजना
