Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Update interval
dz: བར་མཚམས་དུས་མཐུན་བཟོ།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་
