Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-beta2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Weight
fi: Paino

en: Update interval
fi: Päivitysväli

en: Custom
fi: Oma

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Base path
fi: Peruspolku

en: Services
fi: Palvelut

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Light
fi: Vaalea

en: Show faces
fi: Näytä naamat

en: Poll results
fi: Kyselyn tulokset

en: Dark
fi: Tumma
