Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-beta2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: Custom
lt: Savitas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Light
lt: Šviesi

en: Poll results
lt: Apklausos rezultatai.

en: Dark
lt: Tamsiai
