Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-beta2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Weight
pt: Peso

en: Update interval
pt: Intervalo entre as atualizações

en: Custom
pt: Personalizado

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Link color
pt: Cor dos links

en: Color scheme
pt: Esquema de cores

en: Base path
pt: Caminho base

en: Services
pt: Serviços

en: Border color
pt: Cor da borda

en: Show faces
pt: Mostrar rostos

en: Poll results
pt: Resultados da enquete

en: Dark
pt: Escuro
