Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Weight
af: Gewig

en: Update interval
af: Opdateringsinteval

en: Color scheme
af: Kleurskema
