Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Weight
ar: الوزن

en: Update interval
ar: معدل التحديث

en: Custom
ar: مخصّص

en: Text color
ar: لون النص

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: Base path
ar: المسار الأساسي

en: Poll results
ar: نتائج الاستطلاع
