Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Weight
hu: Súly

en: Update interval
hu: Frissítési időköz

en: Custom
hu: Egyéni

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Base path
hu: Bázis útvonal

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Border color
hu: Keretszín

en: Light
hu: Világos

en: Behaviour
hu: Viselkedés

en: Show faces
hu: Arcok mutatása

en: Show header
hu: Fejléc mutatása

en: Poll results
hu: Szavazási eredmények

en: Dark
hu: Sötét

en: Favourites
hu: Kedvencek

en: Display with icons and text
hu: Megjelenítés ikonokkal és szöveggel
