Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Update interval
hy: Թարմացման ինտերվալ

en: Left
hy: Ձախ

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա
