Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Poll results
my: မဲဆန္ဒရလာဒ်
