Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Weight
nl: Gewicht

en: Update interval
nl: Bijwerkinterval

en: Custom
nl: Aangepast

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Base path
nl: Basispad

en: Services
nl: Diensten

en: Border color
nl: Randkleur

en: Light
nl: Licht

en: Service name
nl: Naam dienst

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Poll results
nl: Resultaten van de poll

en: Dark
nl: Donker

en: Favourites
nl: Favorieten
