Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Weight
fa: وزن

en: Update interval
fa: فاصله به‌روزرسانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
