Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Weight
ps: وزن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Link color
ps: تړونی رنګ
