Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Weight
sk: Váha

en: Update interval
sk: Interval aktualizácie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Text color
sk: Farba textu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Services
sk: Služby

en: Poll results
sk: Výsledky ankety
