Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Weight
te: భారం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Link color
te: లంకె రంగు
