Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.5-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Weight
uk: Вага

en: Update interval
uk: Періодичність оновлення

en: Custom
uk: Власний

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Services
uk: Служби

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Twitter
uk: Твітер

en: Light
uk: Світла

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Search query
uk: Пошуковий запит

en: Poll results
uk: Результати опитування

en: Dark
uk: Темний

en: VKontakte
uk: ВКонтакті
