Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.4-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Weight
jv: Urutan

en: Update interval
jv: Jangka wektu nganyari

en: Custom
jv: Kostum

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Poll results
jv: Kasil poling
