Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.5-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Weight
mr: मुल्य

en: Flickr
mr: फ्लिकर

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Color scheme
mr: रंग संगती
