Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.5-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Update interval
ur: تجدید کا وقفہ
