JAVALI Import Media Files (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Confirm
tr: Onayla

en: File
tr: Dosya

en: Delete all
tr: Hepsini sil

en: Folder
tr: Klasör

en: Delete selected
tr: Seçileni sil
