JAVALI Import Media Files (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: File
cs: Soubor

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: Folder
cs: Složka
