JAVALI Import Media Files (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: File
ru: Файл

en: Delete all
ru: Удалить все

en: Folder
ru: Папка

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные
