JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: File
bg: Файл

en: Import
bg: Импортирай

en: Delete all
bg: Изтрий всички
