JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Import
eu: Inportatu

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia
